Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszúhajúak, hogy hordjátok...

Hosszúhajúak, hogy hordjátok a hajatokat otthon?

Figyelt kérdés
Pl. házimunkához, vagy mikor egyedül vagytok otthon? Összegumizva? Feltűzve? Elölről pár tincset hátrafogva? Kibontva?
2015. jún. 29. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem csak félhosszú, de én mostanában befonva hordom, a frufrumat meg lazán oldalra csatolom. (:
2015. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Összegumizom magasan, konty hátrafésülve vagy középen elválasztva, nagy csattal felfogom, újabban befonom vagy a hajam felső részét hátragumizom és a többit kibontva hagyom.
2015. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Otthon nem nagyon foglalkozom vele. Vagy kibontva van. Vagy ha zavar valamiben (pl. házimunka, főzés, vagy csak meleg) akkor meg összefogom az egészet copfba, vagy úgy csinálom, hogy a második áthúzásnál nem húzom át teljesen és akkor meg egyáltalán nem zavar semmiben sem.
2015. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindig kiengedve hordom a hajam, sose fogom össze meg semmi egyéb.
2015. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Huh, én nem bírnám mindig kiengedve hordani, megbolondulnék tőle. Folyton az arcomba hullik, ráadásul sok is, laza is, derékig ér, mindig "előremászik" a hátamról. Nem tudok tőle semmit se csinálni normálisan, ráadásul ősasszonynak érzem magam, ha a képembe lóg.

Pár tincset szoktam hátragumizni, vagy ha begurulok, az egészet összekötöm, de az meg sajnos eléggé töri egy idő után.

2015. jún. 29. 14:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Én mindig kontyba fogom, ilyen nagy, textillel bevont hajgumit használok, az nem töri a hajat. :)
2015. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én feltűzve. Nem szeretem, ha tele a szőnyeg hosszú hajjal, és a kajában sem szeretem látni. Nem hullik a hajam különösebben, de egy természetes hullása mindenkinek van. És kényelmesebb is. Főleg nyáron melegít durván.
2015. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
miért nem vágatsz belőle egy kicsit? a derékig érő túl hosszú, nem is praktikus, nem is divatos. felkarig érő hajjal is hosszú hajú lehetnél, de sokkal kevésbé zavarna, és valószínűleg egészségesebb is lenne a hajadnak.
2015. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as, ez hülyeség, hogy nem divatos. Egyrészt aki hosszú hajra vágyik, azt nem érdekli, hogyha éppen a rövidebb fazon van divatban. Másrészt az egészséges, hosszú haj mindig is irigyelt lesz, mert feltűnő, hiszen ritka, és nem mindenkinek sikerül ezt elérnie. Nekem is ez az álmom, és már nem vagyok messze a céltól. *-*
2015. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én mindig kiengedve hordom.:D
2015. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!