Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Biohair-ben egy egyszerű...

Biohair-ben egy egyszerű tépett frizurát meg tudnak csinálni jól?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
én többnyire oda járok és sose volt gond. mindig azt csinálta a fodrász amit kértem. szerintem nem fog nekik gondot okozni egy egyszerű tépett frizura
2015. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki szalonjaikban voltam csak kisebb igazításokra, de egyszer sem voltak képesek megcsinálni, amit kértem. Simán vágatni akartam 2 centit, ez lett 5 centi (nem, nem volt egyáltalán töredezett, nem ezért vágott többet), ez még hagyján, de össze-vissza cikkcakkban volt levágva. Egy másik szalonba kénytelen voltam bemenni frufrut igazíttatni, gondoltam először csak rossz fodrászt fogtam ki. Itt 5 percig gondolkodott a fodrász, hogy szárazon vagy nedvesen vágja le, tőlem kérdezte, hogy kell, mondtam, hogy nem tudom, ő a szakértő. Nem tudott dönteni, végül a recepciós lánytól kérdezte meg, hogy be kell-e vizeznie a hajat. Az én hibám, itt kellett volna felállni. A frufrum teljesen ferde lett, természetesen jóval rövidebb, mint kértem, még aznap be kellett mennem egy másik szalonba, hogy amennyire tudják helyrehozzák. A fiú tesóm 5-6 centis hajat akart, ebből lett a végén másfél centis, mintha géppel át ment volna rajta a fodrász úgy nézett ki. A barátnőm a szőke haját akarta 2 árnyalattal sötétebbre festetni, sötétvörös lett belőle... Budapesten állítólag képzettek fodrászok vannak, beszélgettem fodrászokkal akik ilyen szalonokban dolgoztak, ők hamar elmenekültek onnan, azt hiszem, ez mindent elmond.
2015. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Röviden: nem. Nagyon rossz hely.
2018. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!