Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennek a fajta hajfestésnek...

Ennek a fajta hajfestésnek van neve?

Figyelt kérdés

Ilyenekről keresek még képeket de nem tudom, hogy milyen néven keressek rá. :/ (Lehetőleg angolul)



[link]



2015. jún. 30. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez csak egy melírozott haj, ahol a melírcsíkok a tarkórészre vannak téve. Képek miatt akarsz rákeresni, vagy a hajfestés menete miatt? Mert ha előbbi, akkor elég beírni, hogy white and pink hair: [link]
2015. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem..engem konkretan a neve erdekel (ha van) mint pl a szinatmenetes frizuranak Ombre a neve.

Sotetbarna hajam van es ilyen modon szeretnek bele paszter lila tincseket de nem rudom hogy nezne ki ezert gondoltam nezegetek rolla fotokat.

Mert oke hogy felkotve jol nez ki de milyen le engedve stb..

2015. júl. 5. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!