Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keressek egy fodrászt vagy...

Keressek egy fodrászt vagy vágjam le magamnak?

Figyelt kérdés
Kb 5 centit szeretnék a hajamból levágni, azt is olyan célból, hogy a töredezett hajvégektől megszabaduljak. Mennyivel profibb az amit egy fodrász csinál, gondolok itt esetleg az olló minőségére stb...?
2015. júl. 1. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs $ akkor magadnak.
2015. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hosszú hajam miatt ugye drágábbak az árak, amit ugyan tudnék másra fordítani, de tudom nélkülözni a fodrász árát ha szükséges. Csak igazából nem tudom, hogy például roncsolná-e a hajam ha én itthon nekiesnék egy sima ollóval, vagy bármi hasonló negatív dolog történne-e ha én vágnám le.
2015. júl. 1. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy papírvágó, körömvágó olló nem lesz jó a célra. Mármint levágni le lehet vele, de roncsolódhat tőle a hajvég, aztán hamar újra széttöredezik az egész. Persze vághatod a hajad otthon, csak vegyél fodrász ollót, fodrászkellékesben lehet kapni azt is. Én is magamnak vágom, még ritkító ollóm is van, azt is megcsinálom ha kell, nem nehéz dolog, csak mondjuk előtte nézz meg róla 1-2 youtube videót. Főleg ha mondjuk tépett/fokozatos hajad van, azt kicsit nehezebb vágni, de nem vészes az sem.
2015. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérsz meg valakit az ismerősi körből, hogy csinálja meg? Én magamnak szoktam a végeket levagdosni, de csak 1 centiket, ha öt centiről lenne szó, akkor anyukámat kérném meg rá. Te is kérdezgess körbe, kinek van kézügyessége.
2015. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!