Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom itthon megcsinálni...

Hogy tudom itthon megcsinálni szőkére a hajam?

Figyelt kérdés
Leszivattam de foltos lett,aztan mivel nem maradhatott úgy rááfestettem egy szőke hajfestéket.A barna részeken vöröses lett,a sárga részeket szépen befogta.Mit csináljak vele hogy a többi rész is szép szőke legyen?

2015. júl. 2. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha van olyan fodrász a környéken, aki meg tudja csinálni, szerintem menj el hozzá. (bár gondolom, azért estél neki a hajadnak, mert nincs, mint általában...)


Attól is függ, hogy mit takar a "foltos". Ha jól körülhatárolható helyen sötétebb a hajad, és az állapota megengedi, akkor érdemes ott újra leszívni szőkítővel, de inkább egy jobb minőségűvel, és alacsonyabb oxival -- és nem rajtahagyni örökké, hanem figyelni, hogy hogy változik a színe, és amikor már jó, akkor leszedni. Fodrászkellékesnél lehet kapni mindenféle szőkítőhöz kapható adalékokat, amik elvileg leviszik a nagyon vörös/citrom árnyalatokat, az eladó segíthet választani. Érdemes átmenni lemosás előtt pár percre az egész hajon a szőkítővel, de nem rajtahagyni.


Miután ez megvan, érdemes az egész hajadon átmenni egy tonerrel, pl. Wella T sorozat, Special Effects/Directions toner, mindre rá van írva, hogy kell használni, ha még mindig nem olyan, akkor pedig választani egy kicsit sötétebb árnyalatú festéket.

2015. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!