Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 éves lánynak Chanel parfüm?

18 éves lánynak Chanel parfüm?

Figyelt kérdés
Sziasztok!18L vagyok ès szeretnèk venni magamnak egy Eredeti Chanel parfümöt,csak nemtudom hogy a Chance-t vagy a Coco Mademoiselle-t vàlasszam. Szerintetek? Vagy gondoltam mèg a Jimmy Choo Flash-ra is.Elèg elegàns/kifinomult stilusom van,Chanel sminkeim LV tàskàm,ès a ruhàim többsège rózsaszin,ès csipkès,de elegànsan öltözködöm.

2015. júl. 4. 03:53
 1/6 anonim válasza:
45%
Ezek alapján te egy igényes lány vagy. Szerintem a chanel es a jimmy choo flash egy jo valasztás. :)
2015. júl. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
biztos baba puncid van.
2015. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem az számít, milyen márkájú a sminked meg a ruhád, hanem az, hogy mindezt tudod-e viselni is. Az egy dolog, ha valaki ilyesmit aggat magára, de ha sem a kisugárzásához nem megy, se nem viseli megfelelően, akkor nevetséges.

Én anno 23-24 évesen kedztem el barátkozni az első Chanelemmel, de még akkor sem éreztem igazán kifinomultnak magam hozzá. Szóval ne haragudj, de 18 évesen szerintem senkinek nincsen elég kifinomult, igazán nőies stílusa egy Chanelhez. Nem megbántani akarlak, de ha akarsz, úgyis lepontozol.

Egyébként, még a Hermés parfümök között van egy-két finoman elegáns darab, anno azokkal kezdtem a parfümös "pályafutásom", nagyon tartósak és elegánsak, de nem annyira, mint egy Chanel.

2015. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Most a kérdés végi felsorolásból inkább az jön le hogy vagy feltűnési / menőzési szándék a kérdés, vagy ha épp komoly hát...

Amugy meg sok értelme nincs szvsz, a nevet fizeted meg nem mást.

2015. júl. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
47%

Szerintem inkább chancet a másik nagyon tucat.

Tudom, nem ide tartozik de ha az ilyen stílusú parfümök tetszenek akkor nézd meg a jo malonet vagy a Prada candy ét ezek egyedibbek de mégis valamennyire hasonlítanak rá és van olyan ''elit,, mint a chanel

2015. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Valami magyaráza el nekem ,honnan van egy 18 éves lánynak pénze ilyenkre.

Gondolom még nem dolgozol ,mert ahoz még fiatal vagy.

Én ha milliárdos lennék akkor se vennék a gyerekemnek ilyen cucokat,álnám neki a legjobb sulit,étkezést és az egéségügyi elátását ,tanitatását meg azt hogy felejthetetlen gyerek kora legyen,jövöjért én felelek.

Sose venék neki ilyen cucokat erre neki kell megkeresni a pénzt,ha nem tudja rá meg keresni az ő baja,egy chanel táska ,parfüm nem létfontoságu dolog ,nem is értem azokat a szülöket akik ilyeneket vesznek a gyerekeinek.

2020. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!