Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Palette...

Nagykitty kérdése:

Mi a véleményetek a Palette ammónia mentes platina szőke hajfestékéről?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy kinek mi a tapasztalata/véleménye ezzel a márkával/színnel kapcsolatban, illetve milyen szìnű hajra festette, amiért elégedett-nem elégedett.

Előre is köszönöm a rendes válaszokat.


2015. júl. 4. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
az ammónia mentes szőke hajfesték nem képes világositani,az csak szőke hajra való,hogy árnyaltot változtass,sötétits esetlegesen.Ha te befested vele a barna hajad semmi az ég atta világon nem fog történni
2015. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szőke hajra való, azon lesz olyan mint a dobozon a szín. Barna hajból nem csinál szőkét.
2015. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Palette ammónia mentesről nincs infóm, még nem próbáltam.


Loreal Prodigy 9.10-et próbáltam (eredeti középbarna hajam, tehát a lenövés középbarna, a többi részen 9-es árnyalatú natúr szőkére volt festve-Matrix tartós festék 10N árnyalat).

Szépen befedte mindkettő részt, nagyjából egységes lett. (nem lett túl rezes sem, csibesárga sem).


korábban próbáltam még egy másik ammóniamenteset Schwarzkopf Essensity (fodrászoknál, vagy fodrászkellékesnél kapható). Na az semmit nem világosított.

2015. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 10. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!