Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú vagy vállig érő haj?...

Hosszú vagy vállig érő haj? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nyaron nagyon sokan jarnak fodrászhoz es multkor elkisertem az egyik baratnomet es levagatta a hajat egesz hosszu volt neki es levagatta kb a vallaig er most. Nagyon nagyon megtetszett a haja ahogy levagatta. En viszont mar regota novesztem kb 1 eve most kb a mellkasomig ér tehát most se annyira hosszu de szeretnem ha nagyon hosszu lenne. Viszont mar kicsit elfogyott a turelmem mert 1 ev alatt kb 5cm-ert nött ami nemvalami sok. Es most nemtudom eldönteni h menjek-e el fodrászhoz h megcsinalja szepre vagy szenvedjek tovább?? Kerlek adjatok valami tippet! Előre is koszi

2015. júl. 4. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy év alatt csak 5 centit nőtt akkor lehet, hogy el van töredezve, és abban az esetbe az a legjobb választás ha vágatsz a végéből. Utána sokkal látványosabb lesz a növekedés ;) És ha lehet ne vasald a hajad. (szerintem ne szenvedj tovább)
2015. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oke! Igem sajnos sokat vasalom mivel ha nem vasalnám akkor botrány lenne
2015. júl. 4. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor meg is van az oka :/ próbáld kevesebbet használni ha lehet
2015. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vállig érő haj is nagyon bejön. főleg ha barna ^^
2015. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Haha! Az enyém szőke
2015. júl. 4. 18:48
 6/7 kinga2015 válasza:
Szia! Szerintem vágasd le, én is ezen gondolkozom hogy milyen legyen. [link] ez szerintem nagyon szép és jól is állna Neked :D :) (az enyém ilyen lesz ha levágatom) :DD
2015. júl. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vágasd le nyugodtan, a vasalt haj sose fog megnőni hosszúra, mert szétroncsolod vele állandóan és letörik.
2015. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!