Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínező sampon nagyon...

A hajszínező sampon nagyon károsítja a hajat?

Figyelt kérdés

Bemostam a hajam hajszínező samponnal, de valamiért félek a rendes festéktől.

Melyik károsít jobban? Igazából attól rettegek hogy a hajam csúnya száraz lesz és nem fog nőni. Rengeteg olyan festett hajat látok :(

De nem tudom ez a hajszínező mennyire káros?!

Tanácsot tudnátok adni?

Sötét lilás hajszínt szeretnék.



2015. júl. 5. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A tasakos színező samponok nem ártanak semmit. A festék viszont károsítja a haj szerkezetét.
2015. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez a palette color shapoo (bocsi ha rosszul írtam le)
2015. júl. 5. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek a neve csalóka, mert ez nem sampon, hanem 2-es szintű tartós hajszínező. Ez nem kopik ki 6-8 mosással, mint a tasakos színező samponok. Sőt a 24 mosást is bírja. Kikopni nem fog teljesen, ezt is inkább lenöveszteni lehet. Nem bántja annyira a hajad, mint a sima tartós festék.
2015. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ugyanolyan mint egy rendes hajfesték... annak csak a neve színező, igazából nem az, károsít is mivel oxival működik. Ha színezőt akarsz akkor Venita, Joanna márkákat keresd, ami tényleg színező sampon.
2015. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a palette color shampoo-ban szerintem nincs oxi...
2015. júl. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, mindenesetre már kopik. A színét elvesztette, mert nem igazán lila, hanem inkább vörösesbordós barnás féle..

Szerintem még egy 6 mosás és már viszlát neki :/

Nem tudtok javasolni nekem sötétlila színű hajfestéket javasolni? Sajnos nem találok olyat amilyet szeretnék.

2015. júl. 19. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!