Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok házilag is elkészíthető...

Tudtok házilag is elkészíthetőérzéstelenítőt amit EPILÁLÁSHOZ használhatok?

Figyelt kérdés

vagy lehet bármilyen házi praktika amitől kevésbé fog fájni az epilálás.


köszi



2015. júl. 6. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Csináld gyakrabban, akkor kevesebb szőr nő ki és nem olyan hosszú, kevésbé tépi.


Lehet hűteni, jegelni stb. de sok teteje nincs.

2015. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyakran csináld és minél rövidebb a szőrt,annál kevésbé fájdalmas.

Gondolom intim testrészt,vagy hónaljat szeretnél,ezért akarsz valamit fájdalom ellen. Sajnos nincs kence,lidokain nekem pl nem használt.

2015. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem múltkor mikor porrá törve vettem be a quarelint, lezsibbasztotta a torkom, gondoltam is rá, hogy legközelebb epilálás előtt csinálok egy quarelines borogatást :D, de kétlem, hogy beválna. Én amúgy akkor szoktam epilálni mikor fáj a fejem, egyrészt arra gondolok, hogy talán a fájdalomcsillapító amit beveszek a fejemre, erre is hat valamennyire, másrészt a fejem miatt már úgyis annyira rosszul vagyok, hogy egy kis plusz fájdalom már nem olyan vészes :D
2015. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszöm a válaszaitokat!:)

Most először epilálnám a combom hátulját én csináljam vagy menjek el kozmetikushoz?

13/L

2015. júl. 6. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nyugodtan, az nem olyan vészes rész, mert nem túl erős ott a szőr (általában). Ha túlzottan fáj magadnak csinálni, még mindig elmehetsz kozmetikushoz. Vagy csak kérj meg valakit otthon, hogy segítsen, én sokkal jobban bírom a fájdalmat ha más csinálja, nem vagyok egy mazochista alkat :D
2015. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. júl. 6. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!