Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ilyenkor megyek ki napozni,...

Ha ilyenkor megyek ki napozni, le tudok szépen barnulni?

Figyelt kérdés
Naptejem nincs, de gondoltam kimenni fél órákra, majd 10 perces pihenőkkel olyan 5ig kint lenni. Így remélhetőleg nem égek le.
2015. júl. 6. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy leégsz már az első órában, hogy öröm lesz nézni.
2015. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fél óra alatt is simán leégsz, főleg ha olyan a bőröd
2015. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Naptej nélkül,én a helyedben sehová nem mennék(min.30 fakt),az UV és a káros sugarak irtó gyorsan okozhatnak bőrrákot,ezzel vigyázz! Ha naptejjel kifekszel egy 3-4 órára,biztosan lebarnulsz :-)
2015. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bőrfüggő..én simán kimegyek 3-4 órát napozni naptej nélkül..annyi hogy vizezem magam
2015. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Örömmel jelentem, túl vagyok az első teljes órán, és épphogy csak pici színt kaptam. Égés sehol, nem meleg a bőröm se :D vizezem magam én is. Amúgy köszi a válaszokat, meg hogy vigyáztok embertársaitokra. De szerencsére a hófehér bőröm ellenére is nehezen tudok leégni. A naptej meg marad a strandra, addigra beszerzek egyet :D szép napos, meleg időt mindenkinek :)
2015. júl. 6. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Tombol az UV sugárzás, riasztás is van rá, de te fehér bőrrel kifeküdsz a déli órákban naptej nélkül :)


Nem jó móka a bőrrák.

2015. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
attól, hogy nem égtél le, még szépen károsodott a bőröd. ha évekig ezt csinálod, ne csodálkozz, ha melanomád lesz. : ( eleve napozni csak jóval dél után szabad, 3 óra körül. és naptejjel. ez alap.
2015. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!