Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pisilésnél nektek megy belőle...

Pisilésnél nektek megy belőle hátulra is? Nekem folyik néha hátrafelé pár csepp, pedig ott nem is szőrtelenítek.

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ez normális.
2015. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azert ezt a kerdest nehanyszor elolvastam, mig ra nem jottem, hogy jobb ha becsukom a szam, es elkezdek pislogni, mert kiszarad a szemem. Lefuttattam kepzeletben nehany pozt, hogy en hogy szoktam, vagy hogy lehetne, de hacsak nem direkt, en nem jottem ra hogy hogy kene. Mondjuk en fiu vagyok, nem tudom ez mennyire befolyasolja az eredmenyt, de erdekelne a technika.
2015. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Lányoknál folyhat bármerre... ritka az hogy egyenesen lefolyjon.
2015. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak nálam...

Ezek szerint tényleg nem árt megtörölni pisilés után hátul is.

2015. júl. 6. 20:48
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha erősen sugárban pisilek akkor leginkább előre megy ha csak lassan engedem akkor lefele de nem mind egyből a punciból a wc vizébe hanem van ami hátracsurog a popsilyukamig és onnan vagy a két oldalról csepeg le. De én számolok is vele egy pisihez 4-5 zsepit viszek és általában mindegyik pisis lesz.
2015. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekem főleg ha nagyon lassan engedem, végigfolyik a vágaton és a popsiluktól folyik le. Ha el akarom kerülni lenyúlok és két ujjal széthúzom a puncim és akkor garantáltan előre-lefele spriccel a pisi. Kakikor viszont hiába pisilek ki mindent pár csepp mindig jön és az mindig lefolyik, de a popsitörlés elintézi.
2016. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!