Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első epiláláskor mit kell tenni?

Első epiláláskor mit kell tenni?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta borotválkozok mindenhol, de epilátorra átszeretnék térni...javaslatokat tudtok adni? pl mennyire fáj mvel enyhitetem a fájdalmat? utána mit kell tenni? bikinivonalnál hogyan tudom?

18L



2015. júl. 7. 08:37
 1/1 anonim válasza:
Én is évekig borotválkoztam, de aztán rászántam magam az epilálásra. Először nagyon fog fájni, mert erősek a szőrszálaid, meg persze magától a fájdalomtól és félni fogsz, és lehet, hogy hamar abbahagyod. Minél bátrabban csinálod, annál jobb lesz a végeredmény, de ne lepődj meg, ha napokon belül kinő, mert kezdetben valószínűleg ez lesz. Viszont gyengülni fognak a szőrszálak és ritkulni is, szóval megéri. A fájdalom megelőzésére tudom ajánlani, hogy előtte néhány nappal használj testápolót, hogy ne legyen száraz a bőröd. Jó megoldás, ha előtte letusolsz, mert akkor felpuhul a bőr. Közben meg a jegelést ajánlom, de jó, ha szüneteket tartasz, és a már lekezelt felületet megmosod hideg vízzel. Ha végeztél, kend be az egész bőrödet bőrnyugtató krémmel! Bikinivonalat epilátorral.. nem ajánlom, főleg nem elsőre, először menj el gyantáztatni, utána ha már nő vissza, akkor esetleg megpróbálhatod, de szerintem inkább maradj a gyantánál. Remélem, tudtam segíteni!
2015. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!