Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor, vagy szőrtelenítő krém?

Epilátor, vagy szőrtelenítő krém?

Figyelt kérdés
Veet szőrtelenítő krémet használok és eddig tökéletesen bevált (itt-ott hagy csak ki pár szőrt és csak azokat, amiket nem fedett alaposan krém). Az a baj vele, hogy mivel vastagon kell belőle felkenni, hogy hasson egy tubus gyorsan elfogy és nem is lehet mindenhol használni. Gondolkodtam azon, hogy beszerzek egy epilátort, hiszen az mégis csak tartósabb 8gyanta alapból szóba sem jöhetett, mert elég béna vagyok vele). Kérdés már csak az, hogy valóban jobb-e, mint a szőrtelenítő krém. És mindenütt lehet epilálni? Nektek mi a tapasztalatotok?

2015. júl. 7. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtelenítő krémeket alapból nem szabadna rendszeresen használni, mivel káros a bőrre, környezetet is szennyezed vele. A krémek ilyen vészhelyzetre valók, ha más nincs... szóval igen, vegyél epilátort, vagy borotválj, mindkettővel jobban jársz.
2015. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én mindig hidratálok krémezés után és sose volt vele bajom. Nem is olyan gyakran használok, csak 2-3 hetente mikor már tényleg nagyocskák a "fák". A borotva nálam nagyon nem vált be, mindig hamar visszanőtt, ráadásul erősíti is a szőrt. Irritálta a bőröm és meg is vágtam magam. A gyantával pedig ügyetlen vagyok, ezt direkt írtam is.
2015. júl. 7. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül kell választani, akkor epilátor, de szerintem menj el inkább egy rendes kozmetikushoz, aki mindent legyantáz neked, amit kell. Én is próbálkoztam szőrtelenítő krémmel, de az szinte a borotválással egyenértékű eredményt hozott.
2015. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kozmetikus nekem kicsit túl drága. A Veet-es sima krémmel nem volt bajom és abszolút nem nő vissza olyan gyorsan, mintha borotválnád. Előtte használtam érzékeny bőrre való X-epilt arcra, viszont azt nagyon nem ajánlom. Többször fel kellett kenni egymás után, hogy egyáltalán a szőr felét kiszedje és szétmarta a bőröm mire végeztem.
2015. júl. 9. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!