Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30 faktoros naptejjel barnulni?

30 faktoros naptejjel barnulni?

Figyelt kérdés

Ki szeretnék menni napozni 2-3 körül, nem tudom mennyit bír a bőröm, eléggé fehér vagyok most.

Valami tanácsot tudnátok adni?



2015. júl. 8. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 50 faktoros van,tegnap voltam strandon,víz mellett,úgy, hogy már volt színem,és így is megégtem majdnem.Igaz,hogy 5és fél órát voltam napon.10-15 perceket próbálj napozni azt javasolnám,és a legjobb ha izzadsz is közben,úgy jelzi a szervezeted,hogy védekezik a bőröd a leégés ellen.
2015. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is fehér a bőröm, ezért 50-est használok. 30-ast csak akkor, ha már van színem.

Tanács, hogy a 2 óra szerintem nagyon korán van még. Inkább késő délután napozz, akkor nem éget annyira. Ne legyél sokat a tűző napon egy huzamban. Kissé árnyékos helyen is simán megfog a nap. Igyál sok vizet. Kend mindig újra magad.

2015. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább 50-es naptejet vegyél, Hawaiian Tropic márkát, mert az alatt lehet barnulni nagyon jól és véd is, persze 2 óránként kend is újra magad. És inkább 3 után napozz csak.
2015. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én néztem a Hawaian Tropicot és az nem véd UVA és UVB ellen is. Úgyhogy szerintem az nem a legjobb.

Minden alatt lehet barnulni, az 50-es és a 30-as alatt is. Csak több alkalom kell hozzá. De legalább nem égsz le és szép marad a bőröd idősebb korodra is.

Nekem sok barátnőm van, akiknek 30 évesen csúnyább a bőrük, mint anyukámnak, mert állandóan a napon égették magukat megfelelő védelem nélkül.

2015. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem én írtam a hawaiian tropicot, de nekem is az van, véd UV-A és UV-B ellen is, összetevők alapján és feliratok alapján is. (h.t. sation protection típus)

30 faktoros és 50-es között 2% uv védelem a különbség, nem sok.

3 után napozhatsz 30 faktorossal, de kend jó vastagon és 2 óránként újra, így nem fogsz megégni.

2015. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2015. júl. 9. 11:44
 7/7 anonim válasza:
Azt dugd fel
2020. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!