Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A cukorgyantát lehet kevésbé...

A cukorgyantát lehet kevésbé erőteljes szőrön használni? Mennyire hosszúnak kell lennie hozzá a szőrnek?

Figyelt kérdés
Sokféle olvastam, hogy a cukorgyantát mennyire istenítik ezért gondoltam belevágok és megpróbálok házilag csinálni. Lehet használni gyengébb szőröknél is, mint például hason, vagy háton? Arcra is lehet használni?

2015. júl. 9. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkíméletesebb gyanta ami létezik, a legjobb, hogy rendesen és könnyen le lehet mosni, ami nem hátrány az arcon stb. Én nem próbáltam még, de ha jó állagúra csinálod nem látnék okot arra, hogy ne működjön.
2015. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint gyengébb szőrön
2015. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szoktam magamnak otthon készíteni és a gyengébb szőröket is szépen kiszedi. Pl arcon pici bajuszt simán; két szemöldököm között is a kis szálakat.

Hason, háton, igazából bárhol használhatod.

Én szoktam várni míg 2-3 mm-es lesz a szőröm. Rövedebbel nem tudom elbánik-e.

2015. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. júl. 10. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!