Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok! Milyen gyakran szoktat...

Lanyok! Milyen gyakran szoktatok borotvalkozni?

Figyelt kérdés

Milyen borotvat hasznaltok?

Mit csinaltok, hogy ne pattogjatok ki?


1 ev utan vegre nem sebes a borom, nincs szorbenovesem a gyantatol...

Viszont a borotvalastol foleg a bikinivonal nagyon kipattog, mit tudtok ajanlani? Illetve a borostat, hogy szedjem le? Le sem vagja a borotva.. Eleg gaz latvany rovidebb rovidnadragban, csak zart labakkal ulni, strandrol nem is beszelve..


2015. júl. 10. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Lábamat epilátorral szőrtelenítem, mert az tartós.

Nekem a borotvától is szőrbenövésem volt, úgyhogy ilyen szempontból ez nálam mindegy.


Intim területen borotvát használok. Hetente egyszer szedem le. Ha gyakrabban csinálom, akkor fáj és kipattog és vérzik és nem is lesz szép.

Ha már kinőtt, de még nem tudom, vagy nem akarom leszedni, akkor sem látszik kis szerintem, ha nem extra minit vagy fenékmutogatós rövidnacit húzol. Meg én szeretem a maxi ruhákat is, szóval nem létszükséglet, hogy mindig tök csupasz legyek.

Strand előtt leszedem, hogy friss legyen. Egy-két napig bírja, szóval nyaralásnál sem kell minden nap. Egy egyhetes nyaralás alatt, akkor leszedem még egyszer.

2015. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gillette borotvát használtam (most sajnos vettem egy ilyen olcsónak nem mondható eldobhatós borotvát, de szörnyű).

Mindennap általában, mert nem szeretem, ha kicsit is borostás.


Nekem szerencsére nincs ilyen szőrbenövéses gondom, meg a lábamon szinte nincs is szőr.


A bikinivonalra ajánlani tudom a patikában kapható alkoholt. Én mindig bekenem vele ha leborotváltam.

Illetve amit nagyon szeretek, mert csodákra képes, az ez a testápoló


[link]


Mondjuk én nem használom az egész testemre, csak ahol ki vagyok pattogva vagy esetleg sebes a bőröm.


Nekem ezek beváltak. :)

2015. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj, én azt nem írtam, hogy milyet :)

Férfi borotvát használok, mert a nőiek szerintem tök bénák.

Gillette fuison power, ez rezeg és valamiért nekem így sokkal könnyebb vele borotválkozni.

2015. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Wilkinson Titanium 4 pengés férfi borotvát használok. Naponta borotválok. Utána Balea after shave-et szoktam használni. Ezek beváltak, jobban mint a nőknek kitalált vacakok. Egy jó borotva levágja a borostát, szőrnövekedéssel ellentétesen húzva. Sose volt ezzel gondom.
2015. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

En is ferfi borotvat hasznalok, gilette-t, es borotvahabot, megis csunya, kipattog, hintopor sem javit tul sokat, masnapra no, irratal, atmegyek rajta, csak rontok a helyzeten. Utolso irigyellek, hogy birja a borod!:/

2015. júl. 10. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!