Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam letörött a középszőke...

A hajam letörött a középszőke hajfestéktől. Szinte be se fogta a hajam, kicsit volt csak világosabb, inkább frissíteni akartam rajta, de most az egész felső része égnek áll és folyamatosan hullik le. Mit tegyek rá?

Figyelt kérdés
Egyébként is szerintem ez nagyon messze van a szőkétől,inkább középbarna lett,sötétített. Wellaton közép hamuszőke a festék. Mit tegyek rá? Fodrászhoz kellene mennem,de addig valahogy ki kell mennem az utcára :( azt gondoltam csak a hidrogén roncsolja a hajat ennyire! Ez pedig egyáltalán nem világosít.
2015. júl. 10. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A hajfestékekhez is hidrogén-peroxid van, a szőkékhez általában erős... az roncsol, főleg ha a már szőkített hajra kented rá, le fog töredezni, ezen csak a vágás segít. A roncsolt haj már helyreállni nem fog.
2015. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!