Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrbenövés utáni foltokkal...

Szőrbenövés utáni foltokkal ezen kívül mi mást tehetnék, és ugye idővel elmúlnak majd, vagy halványulnak?

Figyelt kérdés

Sajnos ott lent elég csúnya szőrbenövéseim lettek, de már gyógyulnak, csak a barna foltok aggasztanak. Minden epilálás után először Betadine-t csepegtetek rájuk, majd estére Bepanthen krémmel kenem be a területet. Nem nyomkodom őrült módjára, mint korábban a benőtt szőrtüszőket, szolizni sem járok, napozni se....ez elegendő a gyógyulási folyamathoz? Nektek is hetek, hónapok alatt halványulnak a foltok? :(

21/L



2015. júl. 10. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én szőrbenövéseim úgy néznek ki, mintha egy szőrszál feküdne a bőrömön, csak épp alatta van. Idővel aztán kibújnak, de ha korábban kipiszkálom, akkor sem lesz barna. Neked begyullad, vagy miért van ez?
2015. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen begyulladnak sokszor, elkezdem piszkálni, és igaz gyakran sikerül kiszednem a szőrt belőle, de addigra már agyon nyúztam azt a területet. Sok embernél alakul ki barnás folt, csak érdekelne hátha valakinek van valami jól bevált módszere, miként lehet gyorsítani a gyógyulást.
2015. júl. 10. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ah, oké, nekem pattanásoknál alakul ki, ha sokat piszkálom. A hámlasztás bevált, de úgy tudom, azzal nem lehet napra menni, úgyhogy jelenleg nem használom, mert a fejem sehogy sem tudnám takarni.
2015. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AHA savas hámlasztás, de inkább őszre/télre halaszd.
2015. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hámlasztás tényleg jó, de csak ősszel-télen

esetleg próbáld ki a la roche posay effaclar duo+ krémet vagy a niacid gélt. ezek elsősorban patti utáni sötét foltokra vannak, de lábra is jó nyilván, de nem fényérzékenyítenek.

bár ha naptejezed akkor is, ha nem napozol konkrétan, az is segít, hogy ne barnuljanak be nagyon

2015. júl. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!