Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy van ez a színes hajfesték...

Hogy van ez a színes hajfesték dolog meg a szőkítés?

Figyelt kérdés

Eredetileg barna a hajam, de egy éve volt festve feketére. A teteje lenőtt és úgy döntöttem, hogy kipróbálok valami más színt.Én a rózsaszínre esetleg a kékre gondoltam. Csak ahhoz szőkíteni kéne. Anyukám azt mondta,hogy narancssárga lesz a hajam ha lekopik, az interneten pedig azt olvastam, hogy ha utána szőkéről vissza akarok térni a feketére akkor hamarabb elkopik a színe.

Akkor ez most hogy van? Nagyon szeretnék új színt... 17/L



2015. júl. 11. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A fekete nem fogja rögtön befogni a szőkét, abban biztos lehetsz.
2015. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szőkítéssel a hajadból veszed ki a pigmenteket, tehát a hajad tönkre is megy és nincs amin megtapadjon a festék, ezért minden hamar lekopik majd róla. Nekem volt kék és rózsaszín hajam is, hetente kellett festeni, mert a kék zöldre kopott, nagyon ronda volt úgy. Szerintem nem éri meg. Én megbántam, visszafesteni normális színre nem is lehetett mert összevissza ocsmány színű foltos lett csak és lekopott, levágtam az egészet inkább.
2015. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

és mi lenne ha ilyen színű melír csíkokat tennél bele:

[link]

vagy ilyen

[link]



Fodrász levilágosítja, platina szőkére (mondjuk matrix kímélő hajfesték), befesti olyan színűre amire szeretnéd. ÉS mivel csak melír, ezért nem gáz a barna lenövésedhez, meg a többi fekete hajadhoz.


Otthon nem próbálkoznék vele.


Egyébként fekete színből, élénk kék-zöld-vagy rózsaszín hajhoz, ezeken a lépéseken megy keresztül az út:

https://www.youtube.com/watch?v=U78rnbrUiG0

2015. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kopás viszont várható a kék-zöld-stb élénk színeknél.

2 hónap múlva fent festett kék-zöld haj kopottan (a video elején):

https://www.youtube.com/watch?v=M6Z65ipYPLg

2015. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha szőkítem akkor az ugyanúgy le tud nőni, mintha csak festettem volna?
2015. júl. 12. 09:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Végül csak melírozva lett a hajam, de nagyon tetszik így is. :)
2015. júl. 26. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!