Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki-e 13 évesen szakállat...

Ciki-e 13 évesen szakállat növeszteni?

Figyelt kérdés

Szeptemberben leszek 7-es és nyáron szeretnék egy ilyesmi szakállat növeszteni: [link]

Adottságaim megvannak hozzá csak az a kérdés mit szolnának hozzá atanáraim és az ismerőseim?

Hogy nem korai növeszteni?



2015. júl. 11. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz. Nem ér rá 20 évesen? 20 évesen már semmiképp nem tűnik fel, gyerek fejjel nagyon gáz.
2015. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak nekem meg most tetszik ez a fazon:D
2015. júl. 11. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
csak mert ezen a sracon jol mutat, nem biztos, h rajtad is ilyen jol allna. ha nagyon gyerekes arcod van meg, furcsan nezne ki. de szerintem raer par ev mulva, mert en szemely szerint meg nem talalkoztam 13 evessel, akinek szakalla lenne.
2015. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem ciki, legalább férfiasabb leszel.
2015. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tizenárom évesen nincs szakáll.
2015. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ fiú vagy lány vagy.
2015. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2 baj van ezzel. Egyrészt 13 évesen nem valószínű, hogy ilyen erős, fekete szakállad lenne, másrészt meg ha tényleg lenne is, akkor is nagyon hülyén állna ennyi idősen. 18 éves kor előtt hanyagolnám a szakállat, mert nem sok gyereknek áll jól.
2015. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ciki-e? Nagyon menő, ha ennyi idősen meg tud nőni. Növeszd jó sokáig (felnőtteknek kb. 6 hétig nem érdemes borotválkozni, addigra túlesnek a nem jól néz ki, viszket, túl korai lenne formázni fázison), és aztán meglátod, milyen.
2015. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!