Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam vége visszakunkorodik....

A hajam vége visszakunkorodik. Most egy philipses hajvasalóm van, de pár óra múlva már ugyan úgy visszakunkorodik. Másik hajvasaló? Több lent!

Figyelt kérdés
A barátnőm kivasalta a hajam a remington hajvasalójával és azzal szép egyenes lett és egyáltalán nem kunkorodott be a hajam! Szerintetek váltsak remington hajvasalóra? Nektek melyik márka vált be? Előre is köszi:-)
2015. júl. 11. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A hajvasalóval van a gond- egyértelmű. Nekem is visszakunkorodik. Én Imetec E1150-et használok, nekem bevált, nem kunkorodik.
2015. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyet értek az előttem lévővel!:) valószínűleg a hajvasalóddal lehet gond. Nagyon jól meg kell választani a hajvasalókat legjobb ha a hőfokot tudod rajta állítani és MAX. 200 fokig használni azt lényeg hogy gőzőljön amikor vasalod a hajad. Egyébként én is évekig kűzködtem az ilyen haj problémával,mert nekem természetes göndör és a popsim-ig ér le a hajam jelenleg most nekem is Remington hajvasalóm van. Imádom!:)
2015. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!