Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon könnyen lehámlik a...

Nagyon könnyen lehámlik a bőröm. Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon világos a bőröm, könnyen leégek a napon. Ha csak egy kicsit is megpirul az arcom, akkor egy-két hét után lehámlik az egész. Mit tudok tenni ellene?
2015. júl. 13. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Használj mindig erős fényvédőt és ne legyél sokat a napon, főleg 11-15 óra közt ne.
2015. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Használj 50-es napvédőt. Az arcodra is.

Mindig! Az arcod nem csak napozáskor éri a nap. Vannak faktoros arckrémek is.

Ha napozol, akkor 11 és 3 között ne igazán. Egyébként se töltsél egyszerre sok időt a napon.

2015. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
így van, fényvédőzd az arcod, probléma megoldva.
2015. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azt nem mondanám hogy fényvédővel megoldva a probléma, 50+ os naptejet használok, kb. 4-5 óra tájékán vagyok 15-30 percet a napon, már leég. Nem megyek ki a házból anélkül, hogy be ne kentem volna magam legalább 30as faktorszámúval.
2015. júl. 13. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor valami nagyon nem oké.

nem kéne, hogy ilyen rövid idő alatt naptejjel leégj.

lehet, hogy váltanod kéne egy másikra? vagy keveset kensz, vagy nem elég gyakran?

nem tudom, de ez fura.

2015. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De napozni mész ki?

Vagy csak mászkálsz az utcán és leégsz?

Milyen naptejet használsz?

2015. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!