Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok nekem kimosható hajszők...

Tudtok nekem kimosható hajszőkítő krémet vagy sprayt mondani?

Figyelt kérdés

Nemrég a YouTube-on láttam egy reklámot ami egy ilyen krémet mutattot

Azt mondták a barna hajra olyan hatást kelt mintha napszőkítette lenne.

Ezt mutatta hogy ugy kell használni hogy száraz hajra felkenni és megszárítani. Ekkora egy pár árnyalattal világosabb lett. Csak nem tudom a nevét ezert felhagytam a keresesevel. Tudtok olyan hajszőkítő krémet/balzsamot/sprayt mondani amit ki lehet mosni és nem roncsolja a hajat eléggé? Amúgy sötét barna hajam van.



2015. júl. 13. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami szőkít az nem kimosható, mivel az a te hajszíned veszi ki, az meg nem fog többé visszatérni... és ez mindig roncsolja a hajat is.
2015. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hajszőkítő nem mosható ki, csak a sötétítők moshatók ki úgy, ahogy. A hajszőkítő mindig tartósan leszívja a festéket a hajszálakból.
2015. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Pont ma láttam a boltban olyat, amit te keresel, csak nekem szőkített a hajam, és nem festett hajra lehet csak használni. L'Oreal Casting Sunkiss Jelly a neve! :) 1200-1300 körüli árral láttam. :)
2015. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tanácsokat! :)
2015. júl. 14. 12:10
 5/5 A kérdező kommentje:
És mi a véleményed róla?
2015. júl. 14. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!