Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Veet Easy...

Jenny14 kérdése:

Mi a véleményetek a Veet Easy Wax elektromos gyantázó készülékről? Használ ilyet valaki? Pár napja vettem, de még csak ma fogom kipróbálni. Nem tudom vele megégetni magam? Kb. hány percig kell melegíteni? Az utasításon 20 perc szerepel.

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem jó. Nem olyan, mint kozmetikusnál a gyanta.

Pont úgy kell használni, ami rá van írva.

Nekem nem lett olyan állagú a gyanta, mint kozmetikusnál. Ezért nem is tudtam olyan szépen felkenni. Így az eredmény sem lett olyan jó, nem szedte le olyan szép egyenletesen.

Én megbántam, hogy megvettem.

2015. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gép maga jó, melegíteni addig kell amíg írva van, de utána is melegen tartja szóval nem kell kihúzni, túlmelegíteni nem lehet vele.

Viszont hülyeség volt Veet-et venned, mert rohadt drága a patronja és másik nem is jó bele. Valamint vacak a gyanták minősége. Legalábbis nekem a szőrömet a Veet le sem szedte egyáltán. Alveolát vettem később, abból a gép 2300 ft és 250 ft a gyanta is (ami mellesleg dupla akkora mint a Veet), olcsóbb és sokkal jobb is.

2015. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket és a segítséget! Egyébként nem is tudtam, hogy lehet kapni más olcsóbb készüléket is, amibe nagyobb patron megy. Ezek után lehet, hogy én is utánanézek. Nem akartam Veetet venni, de mivel nincs pénzem minden hónapban kozmetikusnál gyantáztatni, gondoltam ez hosszútávon jobb befektetés lenne, de már most bánom, hogy megvettem, elképzelhető, hogy sokba lesz bele a patron minden hónapban és igen, ráadásul kisebb is, mint az átlag.
2015. júl. 15. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!