Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszodom, mennyibe kerülnek...

Kopaszodom, mennyibe kerülnek a minoxidil tartalmú oldatok?

Figyelt kérdés
Minoxilides oldatot vettem, Regaine nevű hajerősítőt. Orvostól kértem tanácsot, ő ajánlotta, viszont nagyon drága, elvileg havonta 10 000 ft-t kéne rá költenem. Van olcsóbb esetleg?

2015. júl. 14. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
sajnos ezek a drága szerek csak késleltetik a folyamatot, de megállítani nem tudják :( Ha genetikai jellegű akkor nincs mit tenni. Ha én is láthatóan kezdek kopaszodni én nem fogok hezitálni, lenyírom kopaszra (bár ez se jó minden fejformára)
2015. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Valóban csak késlelteti a dolgot. Egy ideig pár hónapig jó lesz utána egyre kevésbé fog hatni végül semmit se fog érni, amikor pedig abbahagyod ki fog hullani az a haj amit megtartott addig, tehát ugyan ott fogsz tartani mintha semmit se csináltál volna. Ez ilyen, le kell nyírni rövidre és kész.
2015. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a Regaine oldatot szokták javasolni, ami tényleg olyan 10.000 Ft körül van. Azonban Magyarországon a vacak 2%-os oldatot adják, míg nyugatabbra van 5%-os, ami sokkal hatékonyabb. Sőt, ráadásul hab formában is kapható külföldön, amit még könnyebb felvinni.

Valóban igaz, hogy a jobb minőségű árú nem kerül be az országba, ez sajnos tény.

2015. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, én is azt nézem, hogy nyugatról kéne rendelni :)
2015. júl. 19. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!