Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A schwarzkopf palette color...

A schwarzkopf palette color shampoo mennyi idő alatt kopik ki és mennyire fogja be a hajat? (az eredeti hajszínem nagyon szőkés barna és a 218-as borostyán szőke árnyalatot vásároltam meg)

Figyelt kérdés
most lesz az első hajszín átalakításos bevetésem abból a célból hogy kicsit feldobjam a hajam de mint a csomagoláson is rajta van ez egy elég tartós hajfesték és szeretném hogy a továbbiakban ki is kopjon rendesen mert az eredeti hajszínemhez is ragaszkodom.Esetleg valakinek van tapasztalata ezzel a fajta színezővel/árnyalattal kapcsolatban?Ha ki szeretném szedni a hajamból,milyen módszerrel érhetem el hogy kíméletesen kiszedje a hajamból a színt?

#hajszínező #schwarzkopfpalette
2015. júl. 16. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a festék sose fog kikopni teljesen. Kiszedni talán hajradírral lehet, de az sose biztos. Inkább vegyél olyan színezőt ami tényleg kikopik, pl Venita, Joanna...
2015. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem próbáltam még teljesen kiszedni (középbarnáról mahagónira van festve a hajam) de hamarabb lenő mint hogy teljesen kikopna
2015. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) nekem majdnem egy hónapig bírta és szépen egyenletesen kopik már csak egy kicsit látszik a színe de nagyon szép lett tőle a hajam és sokkal egészségesebbnek tűnik :)
2015. júl. 29. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, hogy offolok, csak láttam, hogy korábban próbáltad a Palette 218-as színét. Meg tudnád mondani, milyen szín jött ki neked? Nagyon vörös volt? Mennyire volt sötét? Esetleg képen nem tudnád megmutatni (akár egy másik emberen egy hasonló színt). És ha bármi egyéb véleményed volt a festékről, meg tudnád írni?

Nagyon köszönöm, ha segítenél!:))


(bocsi én írtam a privit is..)

2016. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!