Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Differin gél mitesszerekre...

A Differin gél mitesszerekre és pattanás utáni csúnya, sötét foltokra is jó, vagy csak pattanásra?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a pattanásokra használd, másra NE kend. A foltokat hámlasztani kellene vagy c-vitaminos szérummal kezelni.
2015. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hetente 1x használok 10%-os AHA hámlasztót és minden nap C vitaminos szérumot, de annyi sötét foltom van, hogy ez nem elég. Én azt hallottam, hogy a Differin is jó rá..
2015. júl. 18. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, hallani sok dolgot lehet, csak a 99%-a a hallottaknak nem igaz. A Differin egy olyan cucc, ami kimondottan a gyulladt pattánosokra, aknéra hat, nem a foltokra. Tapasztalat. Az egész tinikorom aknéval telt el, 6 évbe telt, mire elmúlt gyógyszeres kezeléssel és Akneroxiddal.


Ha nem elég a hámlasztás, akkor kozmetikai hámlasztásra kellene menni, az elég mélyen lehámlasztja a bőrt, fáj ugyan, de rettentően sokat segít. Anno kétszer voltam, anélkül szerintem még most is foltos lennék.

2015. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kozmetikai hámlasztás alatt a gyümölcssavas hámlasztást érted? Az a baj, hogy úgy tudom ,azt csak ősszel-télen lehet csinálni, annyira fényérzékenyít. Amúgy Akneroxidot is használtam már, eleinte jó volt, de most megint pattanásos és mitesszeres vagyok, ráadásul rengeteg foltom van..nem tudom már, hogy mihez kezdjek a bőrömmel.
2015. júl. 21. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!