Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért fakul ki hamar a hajszíne?

Miért fakul ki hamar a hajszíne?

Figyelt kérdés

Barátnőm festi a haját vörösre, és amikor leszőkíti neki a fodrász, akkor mindig hamar, valami pár nap vagy egy mosás után nagyon kifakul a hajszíne. Pedig annyira vadító miután megcsinálja neki a fodrász.

Syoss ragyogó vörös hajfestéket használ, kell belőle 3 a hajára.

mitől fakul ki? mit tegyen hogy ne fakuljon ki olyan hamar?

esetleg valami jó hajfesték olyan árban mint a syoss? 1200/db



2015. júl. 18. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A vörös kopik a legjobban. 1200/doboz ár3rt pedig elég jó festékek vannak bármelyik kellékesben.
2015. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a kellekes festekek azok mind jok?
2015. júl. 18. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Syossnál szerintem minden jobb, amit kellékesben árulnak. Én KJMN-t használok ami 700 ft, és dupla annyi van benne mint a Syoss dobozában. A vörös alapból nem tartós szín egyébként, a szőkített alapról meg minden jobban kopik, szóval a kettő így egyben elég szerencsétlen választás. Persze a vörös színt lehet frissíteni minden hajmosásnál. Csak hajszínező sampont kell venni.
2015. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én londát használok, 1400Ft kb. viszont ehhez még jön az oxi. 1800-ból jön ki kb. viszont nekem nem fakult a színe. nyilván a fényéből kicsit vesztett, mert a fodrász mindenféle jó dolgot rátett amikor festette, nekem meg nincsenek olyan termékeim. de a színe az szép.
2015. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!