Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mar sok mindent megprobaltam...

Mar sok mindent megprobaltam samponokkal, olivaolal, tojassal, sorrel mindennel, de semmisem segit a hajamon. Hetente egyszer mosommeg de 2 nap mulva mar zsiros, es nem hasznalok se hajfesteket, hajszaritott sem hajvasalot vagy ilesmiket. Segitenel?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám :/ csak az tudom ajánlani, hogy hetente cserélj párnahuzatot és minél kevesebb alkalommal nyúlj a fejbőrödhöz. Ezek mellett próbálj ritkán hajat mosni. Két haj mosás között használj száraz sampont vagy hintő port.
2015. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség hogy mosd kevesebbet, mert mosni akkor kell ha már zsírosodik, ha naponta akkor naponta, csak ahhoz való sampont kell választani, és akkor nem árt.

Pl ha 2 nap után zsíros és te mégsem mosod akkor zsíros lesz az ágyneműd, attól meg még zsírosabb lesz a hajad, bőröd. Ennek semmi értelme. Szóval mosd gyakrabban, ajánlom hozzá a Babylove babasampont. És étkezz egészségesen, mert főleg attól szokott zsírosodni ha belsőleg van gond.

2015. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pankuci2001 válasza:
Hajmosás: langyos vízzel(E MELEGGEL!) mosd i a hajad (ból a zsírt)kb. 5-6 percig használj citromos sampont (a citrom segít a zsír oldásában)a garniernek van egy olyan samponja amire ez van ráírva :gyakori használatra , gyorsan zsírosodó hajra. balzsamból keress olyat ami tartalmaz hozzáadott O2-t (ami megemeli a hajszálakat) a hajadat pedig előlre hajolva szárítsd. próbálj minél kevesebbet a kezeddel a hajadhoz nyúlni ugyanis a kéz zsíros. ha a hajkeféd fogai műanyagból vannak nemárt aztis néha lemosni mert azok is zsírosíthatják... a párnádat is mosd gyakran. minél többször mosol hajat egy héten bizony annál zsírosabb lesz,mert a hajad megszokja szóval maximum hetente 1szer moss hajat mondjuk vasárnap és úgy hét közepe felé ha nagyon zsíros akkor a száraz sampont.amúgy léteznek olyan tetvek amik a tisztaságot kedvelik így előfordulhat hogy ha túl gyakran mosol hajat megszállnak.
2015. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pankuci2001 válasza:

Remélem ez majd segít... :)

Sok sikert!!

2015. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!