Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epillátorral is ritkul idővel...

Epillátorral is ritkul idővel a szőr?

Figyelt kérdés
milyen típusú epillátort ajánlanátok?

2015. júl. 19. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon megritkult a lábamon az epilálástól, de szerintem ez egyénenként változó. Egy barátnőm évek óta epilálja intim tájékon is, neki már alig nő vissza ott a szőre, azért én annak mondjuk nem örülnék.

Epilátorból csak a Braunt ajánlom, nekem volt anno Philips is, az semmit sem ért, nem húzta ki teljesen a szőrt, csak letépte, nagyon gáz volt. Braunból van a Silk epil sorozat, azok elég jók.

2015. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a fekete Philips Satinelle van, elvagyok vele. Kézen teljesen simára szedi, intim tájékon is, lábon viszont nem annyira. Egyébként egy hónapja használom, és már ott is sokkal jobb az eredmény, ahogy gyengül (és ritkul) a szőr.
2015. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!