Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedjem le a hajamrol...

Hogyan szedjem le a hajamrol a fekete szint? 16L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap befestettem otthon a hajam sotetbarnara. Festes elott voroses-szokes voltam. A dobozon amit megvettem nagyon szep sotetbarna haja volt a csajnak, 9picit olyan sotet csokibarnas). De a sotetbarna helyett, fekete lett a hajam. Meg a napfenybe sincs semmi barna arnyalata. Nagyon nem szep...vagyis nekem nem all jol.


Hallottam errol a Colour B4 hajfestekrol.


Csak azt nem tudom hogy az eredeti hajszinemre szivja le a hajam (ami egyepkent vilagosbarna lenne) vagy a fekete elotti szinre?


Meg attol felek hogy ha rateszem akkor narancssarga lesz a hajam. Vagy nem?


Az ekezetekert bocsnat, nem Magyar a billentyuzetem.

A valaszokat elore is koszonom. :)



2015. júl. 20. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
bízd fodrászra
2015. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajradírral le lehet szedni. Hogy milyen lesz azt előre nem lehet tudni. Lehet hogy nem szedi ki teljesen a színt. De c-vitamin+korpásodásra való sampon keveréke is koptatja a hajszínt.
2015. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen kérek mindenkit, menjünk fodrászhoz! Ne malőrözz otthon, mert nem fog sikerülni. Alapjáraton optimista vagyok, de hidd el, nem fog menni. :"D

Nem értem, hogy miért gondolják néhányan, hogy simán megcsinálja magának otthon azt, amit egy szakember egy életen keresztül tanul és képzi magát benne tovább.

Az a baj, hogy ha elcsesszük a hajunkat egy ilyen kis házi próbálkozással, nagyon nehéz helyrehozni, hiszen a kis bolti festék nem úgy fog lejönni, mint egy minőségibb, előfordul az is, hogy foltos marad a haj, majd csak sokadik festésnél tűnnek el teljesen a foltok, és ilyenkor jön az, hogy hülye a fodrász, pedig mi csesszük el. :D

Szóval szerintem menj fodrászhoz, ő okosabb lesz, mint mi itt mindannyian összesen, ráadásul a hajad is ép marad. :)

2015. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!