Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek ilyen haja van azokat...

Akinek ilyen haja van azokat kérdezem (scene) mennyire nehéz beállítani? Nagyon feltűnő hajstílus? Https://s-media-cache-ak0. pinimg.com/236x/a2/df/12/a2df12753d6c6eb06cbca6b688e1bf47. jpg

Figyelt kérdés
Most akarom ilyenre vágatni a hajamat de nem vagyok benne biztos. Ti mennyire szeretitek így a hajatokat? Fiúkat mennyire zavarja ez a hajviselet? (ez igazából csak egy sablon kérdés mert úgyis olyan lesz ami nekem tetszik)

#haj #scene frufru
2015. júl. 21. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először is,küldj normális linket.
2015. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bocs,itt a link [link]
2015. júl. 21. 22:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Volt ilyen hajam, de életem legrosszabb választása volt. Ezzel minden reggel majdnem 1 óráig kellett vacakolni, és tönkrement a sok vasalás, tupírozás, hajlakk, meg minden szar miatt. Amik mellesleg iszonyat drágák voltak, mert nem jó ám a DM-Rossmann féle akármi, azok nem tartanak, az 5-10ezres fodrászcucc kell. Szóval a végén 10 centisre vágattam, mert annyi volt csak egészséges.

Az emberek az utcán meg gyakran beszólogattak, hogy "rbanc, emu, elfeküdted a hajad, szélviharba keveredtél, szép paróka", meg hasonlókat. Szóval nem túl pozitív. Max ugyanilyen stílusúaknak tetszik.

2015. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs ilyen hajam, de én is gondolkozom ilyesmin, nagyon tetszik. Az nem zavar ha sokat kell vele foglalkozni, talán még az se ha költségesebb. Viszont ha az én hajamat is tönkreteszi, az már zavarni fog...:( De szerintem előbb-utóbb ki fogom próbálni.

Kérdező, ha majd megcsinálod, érdekelne hogy mi a véleményed róla, és milyen lett.:)

2015. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
rendben :) remélhetőleg jövő héten készen lesz,akkor majd írok
2015. júl. 21. 22:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen hajam,és megbántam. Teljesen tönkrement . Személy szerint nem ajánlanám,de a te döntésed.
2015. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én igazából nem teljesen ilyenre gondoltam hanem olyanra amit elég csak beszárítani de majd meglátjuk :) mindenesetre köszönöm a válaszokat
2015. júl. 21. 23:18
 8/12 anonim válasza:
Szerintem nagyon vonzó és aki azt mondja, hogy rbanc az irigy :) 18/f
2015. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
na? :D
2015. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a fodrász most nyaral ezért suli előtt tudok csak menni hajat vágatni :c
2015. aug. 4. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!