Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz haj ellen...

Nagyon száraz haj ellen tippek, szerek, otthoni készítmények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon régóta rettentően száraz hajam van. Mielött bárki is leszólna,itt is és google-ön is körülnéztem, pár dolgot ki is probáltam. Pl. Tegnap csináltam egy olyan hajpakolást,hogy 2 ek. Majonéz és egy tojássárgája. 40 percig volt a hajamon és semmi. Utána még kallos hajpakolást is raktam rá. Az sem segített. A törött hajvégeket mindig levágatom,de nem csak azok szárazak hanem szinte már a hajtövemtől 5 cm-re elkezdődik. Szeretnék hosszú hajat,de így, ilyen hajszerkezettel nem tudom szépre,fényesre növeszteni. Csak drótosra és durvára. Tudnátok tippeket adni? Hogy miért lehet ez,és mit kéne csinálnom?

2015. júl. 22. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Most én is ezzel küszködők....es vagatam is le a hajamból m..igazabol nekem ezt a ssyos hajfestek művelte ,rá adasul szőke a hajam is.

Igy most megyek fodrászhoz es barnitani fogom,szőke szarit nagyon!


Es most jellenleg essence ultime schwarzkop omega repair termeket hasznalom egyben nagyon remenykede hogy a hajveg ápoló olaj sikert hozz magával.puhanak puha a hajam tole es könyebb.

Vizesen nem fesulom a hajamat es csak kiengedve hordom most.nem szárítom nem is vasalom.ovatosan nagy fokú fesuvel fesulkodom.

Hetente egyszer hajmosás előtt oliva olajat szoktam a hajvegeimbe es az egesz hajtó hajamra bemasszirozni.utan alaposan hajat mosok.


Na de ha olvasok okosabbat akkor azt én is kiprobalom😊

2015. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem göndör hajam van, így méginkább jellemző a szálkásodásra. Én szárazon nem fésülöm, de hajmosás előtt mindig benedvesítem kicsit a hajam végét, illetve kb. 3/4-ét, utána natúr sheavajat teszek rá, majd föltűzöm és hagyom egy ideig hagyni. Aztán lemosom, samponozok, balzsamozok, ezután a vizes hajamat kíméletesen, hajkifésülősprével lefújva kifésülöm, hajhabozok és alacsony hőfokozaton szárítom. (Most nyáron gyakran csak a levegőn szárad.)

2015. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is szárazabb a hajam de van a garniernek egy jó hajolaja amitol nem lesz zsíros a haj ezt a fodrászom ajánlotta az van ráírva hogy garnier fructis miraculous oil zöld a kupakja és narancssárga átlátszó az üvege ráadásul hővédős is. Ezt meg lehet venni dmben vagy rossmannban
2015. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú elég sok mindent ajánlottatok nekem, nagyon szépen köszönöm a segítséget! :) nekem az a gond,hogy tényleg nem tudom miért ilyen. Nem vasalom,nem szárítom hajszárítóval és még festve sem volt. Hajvégápolót is használok.
2015. júl. 22. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Keratinos hajszerkezet építés?

Egyébként nekem is ugyanez a problémám és az segített.

2015. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!