Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az alábbi képen...

Szerintetek az alábbi képen látható élénk vörös hajszinnek mi a színkódja? Illetve el lehet e érni ezt a színt egy kicsit sötétebb visszafogottabb festett vörös hajból szivatas nélkül?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 23. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Fodrászként 7.4-et mondanék.Rézszőke.De szivatás nélkül tuti nem lesz ilyen.Bár attól függ,a tiéd mennyire sötét.
2015. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én inkább lilás árnyalatot szeretnék mint rezeset. Nem szeretném leszivatni mert most lett leszivatva feketéből vörösre. Esetleg annak lehet értelme hogy ha a mosastol kikopik kicsit a mostani szín, rafestek egy ilyesmi árnyalatot? A mostani színem kb 5.20as.
2015. júl. 23. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Erre gondolsz? KJMN 5.66 I festéke ez, én is használtam, habár én világos szőke hajon... azon lett ilyen, sőt lilásabb ennél. Sötétebb hajon gondolom másabb, sötétebb lesz, nem ennyire élénk, ahhoz tényleg muszáj szőkíteni.

2015. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!