Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az izzasztó-fogyasztó nadrág...

Az izzasztó-fogyasztó nadrág használata edzés közben segít a narancsbőr eltüntetésében? Esetleg ötletek narancsbőr eltüntetésére?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen ez a nadrág, olyanról már hallottam, ami masszíroz is, és az valamit biztosan használ. A narancsbőr eltüntetése mindig komplex eljárás. Itt elég sok mindent leírtam róla, nézd meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

Neked milyen fokozatban van? Látszik állva, vagy csak ha összecsíped? Látszik fekve is?


Érdemes még rákeresned az egymillió narancsbőrös kérdésre.

2010. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még azt felejtettem el, hogy akármilyen nadrág csak soakdrangú segítség lehet, a fentebb leírtakon van a hangsúly.
2010. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, elolvastam a korábbi válaszaidat is. Sok hasznos infó van benne. Én szülés után vagyok 8 hónappal és hát egy kicsit elszaladt velem a ló, elég sok édességet ettem szoptatás alatt plusz nem is mozogtam semmit, így meglátszik rajtam. kb. olyan,mint itt az adonia legtone reklám "9 perc után" képen. Most próbálom magam szoktatni a több folyadék bevitelre, eddib kb. 1,5 liter vizet ittam. Nem dohányzom. Gondoltam ilyen cellulitisz masszázsra én is, akkor ez segít? Te Bp-en vagy? (én Eger)
2010. márc. 6. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én Pesten vagyok. Cellulitmasszázsra csak akkor mehetsz, ha már nem szoptatsz, mivel elég intenzív olajokkal masszírozunk, aminek a hatóanyagai kiválasztódnak az anyatejbe, a baba bánatára. A masszázs segít, de csak a komplex kezelés részeként, szóval a többi a te dolgod. Mozgás, ivás stb. nélkül kidobott pénz. Általában egy fokozatot lehet visszamenni egy kúrával.
2010. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!