Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőkére kimosható...

Festett szőkére kimosható hajazinező jó ötlet?

Figyelt kérdés
sziasztok festett szőke hajam van és gondolkodtam azon, hogy kipróbálnám rajta az ilyen több hajmosással kijövő festéket. Eddig csak olyan osztálytársaimon lattam akiknek természetes barnás a hajuk befestették lilásra és elég furán kopott, de egy idő után eltűnt nekik. Kérdésem, hogy erre a szőke hajam hogy reagálna?

2015. júl. 24. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is festett szőke hajam van és kipróbáltam sötétbarnával és kikopott teljesen nem lesz semmi baj :)
2015. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És szabad tudnom melyik márkát használtad?:) előre is köszöNöm!
2015. júl. 25. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

2 mosás után már ki is kopott nekem a szőkített hajamról.

Én Venita, Joanna színező samponokat szoktam használni. Vagy extrém színekhez Directions-t. Az 1 hónapig tart kb.

2015. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, Joannát használtam :)
2015. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!