Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj olajozása zselé vagy...

Haj olajozása zselé vagy hajhab helyett a haj jobban formázhatóságának érdekében?

Figyelt kérdés

Elég dús hajam van, korábban zseléztem a kívánt hajstílus fixálása érdekében, de a zselé nem vált be hosszú távon. Jelenleg habot használok hogy hátrafésüljem, és úgy is maradjon a hajam. A víz természetesen nem tartja meg a kívánt pozícióban (cukros/szappanos vízzel pedig kérlek ne gyertek most), hajlakkot pedig nem szeretnék ráfújni. A habbal csak annyi a bajom, hogy egy idő után attól is megkeményedik a hajam.


Olajat gondoltam rákenni, h azzal hátha nem keményedne meg, de a kívánt stílusban maradna. Vagy ez hülye gondolat volt? Milyen olajat ajánlotok? (Motorolaj és a többi vicces ajánlat nem érdekel. :D ) Google kidobott ricinus, kókusz, stb olajat, de nem vagyok jártas a témában. :D


Egy fiú.



2015. júl. 25. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

vágasd le normális fazonra és ne kenj rá semmit!


az olaj meg rém undorítóan nézne ki

2015. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Néhány nőnemű ismerősöm ugyanezt mondogatja, de ez az én életem és én most a hosszú haj mellett döntöttem. :D


Várok még válaszokat!

2015. júl. 25. 14:07
 3/13 anonim ***** válasza:
küldj képet privát üzenetben, és megmondom, hogy mit lehet a hajaddal kezdeni!
2015. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az olaj nem igazán erre van. :D Pl. Argán olaj is van, de a ricinus, kókusz, argán is mind haj helyreállítok,hajtáplálók, tehát a káros hajra vannak, fixálni, formára állítani nem lehet olajjal.
2015. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész hozzáállást, de próbáljunk fókuszálni a kérdésem megválaszolására. :D
2015. júl. 25. 15:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos hajlakkon, hajhabon kívül nem sok választásod maradt. :( Esetleg az, hogy egy picit vágatsz a fodrásszal 1-2 helyről (nem az egész hajad), de csak annyit, hogy megálljon.
2015. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm #4-es!
2015. júl. 25. 15:42
 8/13 A kérdező kommentje:

Egy részben pont elkaptam, Richard olajat ken rá, neki attól áll így:


https://www.youtube.com/watch?v=VYQRPr3mGm0


Az aktuális részt nem tudom belinkelni, de aki ismeri a sorozatot, tudja miről beszélek.


Nem őt akarom majmolni, arról szó sincs! Csak elgondolkodtam az olajos dolgon. :D

2015. júl. 25. 15:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom ez mennyire segíteni...de írtad, hogy dús a hajad, azt próbáltad, hogy picit tépetsz belőle? Akkor vékonyabb, kevesebb lenne, hátha jobban megállna. De ez nem tudom megoldás lenne-e rá vagy sem, csak tipp volt. :D Legjobb lenne egy jó fodrásszal konzultálni.
2015. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi #6, járt a hüvelykujj felfelé. :)
2015. júl. 25. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!