Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak jó házi bőrfeszesitők?...

Vannak jó házi bőrfeszesitők? Házilag is készithetek bőrfeszesitőt? Vagy hihetek a bolti bőrfeszesitő krémeknek? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Három gyermekem van,mindháremat 2,5évig szopiztattam,és eléggé megereszkedtek a melleim,megnyúlt a bőröm...!Szeretnék ha csak kicsit is,javitani a helyzeten,ezért szemezgettem már a boltban bőrfeszesitő krémmel!Pl.Nivea Q10 (v ilyesmi,meg a DM es bőrfeszesitőket is nézegettem,de elég dráganak találom...!De ha tudnám h javitana a bőrömön,akkor elszánnam magam és megvenném!Vagy ha van erre házi módszer,valami kence,akkor kérlek Titeket osszátok meg velem a receptjeiteket,tapasztalaitokat!Hallottam h jéggel lehet dörzsölni a bőrt,ez is feszesit?!Meg a torna is erősiti a mellizmait!De magát a bőrt?
2015. júl. 27. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A torna abból a szempontból jó, hogy erősíti a mellizmot, ami meg kitölti a petyhüdt bőrt. Anyum 3 gyerek után, 45 évesen kezdett tornázni otthon, neki nagyon megereszkedtek a mellei, 2-3 hónap torna után látszott, hogy szépen épül a mellizma és tölti ki a helyet. A bőrre meg vannak masszázsolajok, a DM-ben az Alverde cellulit olaja jó, nem csak narancsbőr ellen, hanem feszesít is. Drágának tűnik, de nagyon sokáig elég.
2015. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj+kakaóvaj+argánolaj. Megolvasztani, összekutyulni, tégelybe rakni, a kis tégely is viszonylag sokáig elég, tehát egyáltalán nem drága dologról van szó, plusz természetes és az illati is jó. :) Nekem bevált mellre, szemkörnyékre és striákra is. Ja és sminklemosóként is ezt használom, sokkal szebbek lettek a szempilláim és eltűnt pár szarkaláb is. Mell feszesítésére jó még a hideg-meleg váltózuhany valamint a masszázs (én a fent említett olajak keverékével szoktam masszírozni). És bizonyára sok egyéb dolog is jó még, csak sajnos azokat nem ismerem, várom én is az ötleteket. :)
2015. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!