Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes kozmetikushoz fordulni...

Érdemes kozmetikushoz fordulni pattanásos arccal? Vagy megoldható nélkülük is?

Figyelt kérdés

16/f


Elegem van már abból, hogy mindig van pattanásom, időnként (pl most) egész sok. Mindent kipróbáltam, na jó, biztos van még más is, de már elfogyott a türelmem.

Kozmetikusnál még nem jártam, és valamiért az az érzésem, hogy az be fog jönni.


Azért kérdezlek titeket ezzel kapcsolatban, mert annyi mindenre dobtam ki a pénzt, és ezúttal nem szeretném fölöslegesen szórni.


Hogy milyen kozmetikushoz menjek dunsztom sincs... nézegettem ezt-azt, de igazából nem tudtam eldönteni. 18. vagy a 9. ker-ben tud valaki jó kozmetikust?

Ilcsi kozmetikusok miben különböznek a többitől?

Ahova suliba járok, a 9.-be, ott van a sulihoz közel egy Ilcsi. Róla valamit valaki? Tapasztalatok, vélemények?


Köszönöm előre is a segítségetek!


Ui.: Most elég ronda lett az arcom, mert megnyomkodtam... mit tudnék tenni, hogy megnyugodjon a bőröm?


2010. márc. 6. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes kozmetikushoz fordulni! Ő ajánl majd termékeket is és rendbe teszi az arcod:)
2010. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legjobb megoldás ha elmész a kozmetikushoz. Ajánl kifejezetten a te bőrtipusodra arctisztítót, lemosót. Vagy arctisztításra is elmehetsz. Kicsit kellemetlen, de ki lehet bírni, az eredmény pedig... :)
2010. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sztem is a kozmetikus a megoldás, báááár én ajánlanék neked valamit előtte hátha beválik nálad is( nekem borzasztó volt a bőröm, mindent megpróbáltam de CSAK ez segített) Lush boltba elmész és ott megkérdezed biztos adnak valamit, de ha nem akarsz kérdezősködni, akkor használd a fekete szappant, ott tudod megvenni, ha így mondod biztos tudni fogják:) sok sikert:)


21/L

2010. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

MINDENKÉPPEN fordulj kozmetikushoz!! Mielőtt elkezdtem járni rendszeresen nekem is nagyon csúnya pattanásos volt a bőröm. Viszont mióta havonta- másfél havonta eljárok, szép és nem utolsó sorban egészséges a bőröm. Az egyetlen aki tud segíteni az a kozmetikus. És ha szerencséd van, és csak pattanásokról van szó, nincs egyéb bőrproblémád, akkor nem kell kencékre pluszba költeni, elég ha eljársz hozzá!!

Üdv.

2010. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jól van, meggyőztetek.


Remélem ezúttal tényleg bejön.


Akkor ha még valaki tud valami infóval szolgálni a 9. vagy a 18.-ik ker.-i Ilcsi kozmetikusokról, hát hajrá.

2010. márc. 7. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:

CSáó!

Engem csak az érdekelne, hogy elmentél-e és ha igen akkor használt-e... nagy lett a változás, megérte elmenni?

...mert ha igen akkor én is elmegyek.

2010. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

elmentem... es 1000...x rosszabb lett. Pedig egy latszolag nivos, elore kinezett helyre mentem.

Szoval sokkal rosszabb lett az arcom... de szerencsre mostmar javul. Ilyen kamillas arcszesszel szoktam estenkent bekenni. Nalunk a gyogyszertarban lehet kapni.


Egyebkent utana belegondoltam,h vagyonokban kerult volna ez a dolog. Ugyanis a kozmetikushoz ket hetente kellett volna jarni. Es elosszor 5000 aztan 1-2 honap mulva 7500 lett volna a kezeles ara.

A kezeles olyan volt, h csomo cuccot az arcomra raktak, aztan volt egy arc-masszazs. Amilyen jo volt az arc-masszazs olyan rossz volt, ami azutan kovetkezett. Kb 1,5 oras volt a dolog, de lehet, h 2, mert voltak olyan reszek is, h vmit rakentek az arcomra, aztan azt hagyni kellett beivodni par percig. kozben folyamatosan gozoltek az arcom.

Szoval ezutan kovetkezett a nyomkodas. FELORANAT NYOMKODTA AZ ARCOM... mar ugy fajt, h, mint ha sirnek omlott a konny a szemembol. Es nem is ertettem sokszor, mit nyomkod annyit, 'hisz alig volt egy nehany pattanasom.

Na es ezutan ket het mulva ugy bedurvult az arcom,h ilyen talan meg sose volt. Es ez mar feleve volt... es meg mindig nem tokeletes az arcom. De mar sokat javult. Jovore 2011-re tuti, elmulik.

Ezt azert mondom, mert a holgy azt valaszolta a Meddig kell jarnom kozmetikushoz kerdesemre, h kb 19-20 eves koromig...-.- Mar akkor is arra gondoltam magamban, h addigra magatol is elmulik. Ugyanis rengeteg sportolok, tokeletesen egeszseges eletet elek.

Mas osztalytarsaimnak is akkor kezdett el gyogyulni az arca, amikor abba hagytak a kozmetikushoz jarast. Na de most az a gond,h vannak olyanok is, akiken meg segit a kozmetikus... szoval nehez megmondani, mit tegyel te.

2010. aug. 3. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:

értem értem, hát közben nézelődtem a neten mit lehet még tenni... és van valami ami megtetszett..

az a neve h. dermaroller, ezt akarok most venni vhol, mondjuk nemtom hol lehet kapni.

ez egy görgős szerkezet amin 100-200 apró tű található és ahogy az arcodon görgeted, ezek e tűk kicsit felsértik a bőrt.. ezáltal beindul a bőrben a kollagén képződés, ami azért jó, mert a hegeket meg elvileg a pattanásokat is eltávolítja...szóval a bőr meggyógyítja magát...


szval sztem érdemes megpróbálni, csak valahol venni kéne...

nézz utána ha érdekel 18\f voltam

2010. aug. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hallod... mintha valami lyesmi is lett volna a kezelesben. Eloszor azt hittem elektromos kis utesek ernek, de akkor valszeg egy ilyen volt.
2010. aug. 4. 16:59
 10/10 anonim ***** válasza:
nem biztos h ez volt, szoktak tényleg szoktak használni ilyen elektromos izét... az is vmi ilyesmire jó, csak nem sérti fel a bőrt, szval nem annyira hatásos...elvileg.
2010. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!