Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha viszonylag gyorsan nő...

Ha viszonylag gyorsan nő amugy is a hajam, akkor ha minden este lefekvés elött 8-10 percet masszírozom a fejbőrömet, akkor lehetéges lenne az hogy egy héten nő a hajam 1 cm-t?

Figyelt kérdés

+ néha szoktam nap közben is 5-6 percet masszírozni a fejbőröm, és fejjel lefelé vagyok 2-4 percet .

Mert már nagyon szeretném ha megnőne a hajam jobban iskola kezdésre , mert június elején vágattam egy elég rosszul álló , sűrű fufrut , és ezt szeretném majd eltüntetni minél elöbb.

Vagy ha ez nem válik be , akkor tudnátok mondani jó hajnövekedés serkentő dolgokat , technikákat ?

( Az olajokat nem engedi az anyukám )


2015. júl. 29. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
En kizartnak tartom...
2015. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Komolyan fejjel lefelé lógsz, hogy gyorsabban nőjön a hajad????(na téged sem az eszedért szeretnek az biztos) Na ezen jót röhögtem.. Ugye tudod, hogy nem nő gyorsabban? Még akkor sem ha masszírozod a fejbőrödet.
2015. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig van akinek bevált :) Mivel felpezsdíti a fejbőrödön a vérkeringést. Mosás előtt én is szoktam masszírozni, az én hajam lassan nő meg amúgy is van valami a vérkeringésemmel. De pl. pont ma vettem észre hogy a 2 hónappal ezelőtt levágott 2-3 cm szépen visszanőtt.
2015. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó: 2 hónap alatt a 2-3 centi az teljesen átlagos, sőt.

a kérdező 1 hét alatt akar 1 cm-t

2015. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!