Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikortól kezdtetek el ránctala...

Mikortól kezdtetek el ránctalanító krémet használni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:

20 vagyok, és még nem használok.

De már kéne, főleg a szememre ezért épp tervezek bevásárolni és használni valamit.

Szóval akkor én 20 évesen.

2010. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30 éves korodig építő folyamatok vannak,utánna lebontó,vagyis 30 után érdemes.Előtte nem érdemes a bőrt hozzászoktatni.
2010. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18 vagyok, de nagyon csúnyán ráncos a homlokom. Amikor nem húzom össze még akkor is olyan, mintha össze lenne. Én mindenképp veszek, de csak homlokra fogom használni. Mindig kikel engednem a hajam és frufrut is hordanom, különben 30-nak néznének ilyen homlokkal :((
2010. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az,hogy a ránctalanító nem sokat fog használni,ezek a homlokráncok a mimikai mozgás miatt vannak,valószínű,hogy gyakran ráncolod.De sok sikert.
2010. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se használ sokat. Nem vagyok a plasztika és az ilyen dolgok híve, de ma már van több dolog amivel egy injekcióval fel tudják ott tölteni azt a területet és hónapokig nem lesz vele gondod.

Nem csak botox létezik, hanem teljesen ártalmatlan szerek is. Vagyis kevésbé ártalmasak az biztos.

Ha nagyon zavar konzultálj egy plasztikai sebésszel vagy valami klinikára, esetleg szalonba nézz be ahol foglalkoznak ilyesmivel.

Az tuti hatásos. Láttam róla dokumentumfilmet is, direkt ilyen problémákra van.

2010. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!