Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne "göndör...

Mit csináljak, hogy ne "göndörödjön be" a hajam?

Figyelt kérdés
Egyenes, hosszú hajam van, de nyáron a melegtől mindig hullámosodni kezd. Ezzel nincs is baj, de nekem nem áll jól, nem illik hozzám. A frufrumat félrefésülöm, már teljesen le van növesztve, de a helyén ilyen "babahajak" (hogyan írjam? :)) nőnek, ezek nem csak nagy melegben, folyamatosan hullámosak, de mivel rövidebbek, sokkal jobban, és mivel az arcomnál van, nagyon látszik. Szerintem nem néz ki valami jól, ráadásul nem akarom (nem is nagyon tudnám) ezért hátratűzni a hajamat. Vasalni se, egy pár (idétlen) tincs miatt.

2015. júl. 29. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia :) Sajnos a göndör és hullámos hajúak gyakran küzdenek ezzel a problémával. Oké, mondtad, hogy csak ilyenkor rakoncátlanok a tincseid, de akkor is. Szerintem ha hajmosás után nem csak simán megszárítod, vagy hagyod száradni, hanem inkább beszárítod egyenesre úgy, hogy előtte hajhabot használtál, az jó megoldás. A babahajakra nem tudok én sem tippet. Remélem segítettem, majd írj! :)
2015. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!