Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi gyantacsik kell gyantaz...

Mennyi gyantacsik kell gyantazashoz?

Figyelt kérdés
Ha az egesz labamat leakarom gyantazni ugy ertem comb es labszar akkor hany doboz hideg gyantacsikot vegyek?1csomagba kb 6db van de ket oldalu szoval igy 12db
2015. júl. 30. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Kellhet vagy 4 csomag attól is függ mekkora a lábad(meleg gyanta jobban megéri, hatásosabb,1 csík 2x is felhasználható...)
2015. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a meleg gyantára szavazok. Egy gyantapatron 6-700 ft, az 2-3 alkalomra is elég. A gyantázó csík, nekem az x.Epil vált be 50 db 6-700 Ft.

Egy teljes lábgyantára nekem 10-12 csík megy el.

2015. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hideg gyanta a lábszőrt nem fogja leszedni mert rettenetesen gyenge hozzá... oda meleggyantát vegyél, ha lehet akkor elasztikusat, amihez nem kell papír sem. Gazdaságos, egyszerű használni. Fodrászkellékesben szokott lenni.
2015. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom:).de hogy melegitsem fel?
2015. júl. 31. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyel hozza melegítőt. Azzal a legegyszereubb. Fodrász boltban 3-4000 ft. Olyat vegyél amibe 100ml-s patron brlefer.
2015. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!