Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbántátok hogy rövidre...

Megbántátok hogy rövidre vágattátok a hajatokat? Miért éreztétek akkor úgy, hogy jobb lesz a rövid?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Engem a fodrász beszélt rá. Azt mondta, hogy sokkal változatosabb, többféle frizurát lehet belőle csinálni, fiatalosabb, vagányabb... én meg hittem neki. Hiba volt. Semmit nem tudtam vele kezdeni. Állandóan elaludtam, és ha egy kicsit is nőtt, már bénán állt.

Úgyhogy átestem a ló túlsó oldalára, most derékig ér a hajam :D

2015. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Többször is vágattam már, sose bántam meg mert a rövid is szép ha előnyös formára van vágva. Aztán meg hamar megnő.
2015. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon megbántam. Én éreztem hogy jobb a hosszú, de sajnos engem is rávettek, mondjuk nem a fodrászom...
2015. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Megbantam. Nem igazan allt jol a rovid haj. Akkor nem ismetlem az elso kommetelot mondatom jon. Drot hajam van . Nagyon suru nyaron gyuloltem, felkotve hulyen allt, naponta hajat mosni.. Meguntam. Most mar visszasirom. Rovid haj csak vorosen allt jol en barom elkezdtem festeni , most meg nem no a hajam :/ fel eve nem festem es not 5 centit, ami nalam nagyon sok idonek szamit. 4 evnyi festessel tonkrettem.
2015. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Ha azért kérdezed mert te is le szeretnéd vágatni, akkor férfiként azt mondom nehogy levágasd. Szinte az osszes rövid hajú nő. Csúnya.
2015. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 alkalommal volt, 2x nem bántam meg, 1x igen.


Amikor megbántam, az kicsi koromban volt, mert anyámnak fixa ideája volt, hogy mivel allergiás vagyok, az jobb lesz, mert beleragad a hajamba a pollen (omg)... és vmi sufni fodrásznál voltunk, az meg levágatta gombára, mert mást nem tudott rövidet. Úgy néztem ki, mint egy fiú, mert alapból nincs sztem nőies arcom.


A másik 2 alkalommal nem bántam meg. Egyszer azért kellett vágatni, mert hullott... akkor olyan szinten ritkult alul a hajam (felül meg nőttek a pihe hajak), hogy ilyen proli bundesliga hajra hajazott, kritikán alul nézett ki. Muszáj volt vágatni belőle. Amúgy a frizura maga sem lett rossz, egyedül a rövid és félhosszú közötti időszakban nem tudtam vele mit kezdeni.


2. alkalommal egyszerűen untam a hosszút és nyárra nem akartam magamra egy tonna hajat, mert izzadós vagyok, levágattam állig érőre, akkor a növesztéssel sem volt gondom, és nem állt rosszul sem.


Most amúgy megint érik egy rövidebbre vágatás, mert megint elkezdett hullani :(.

2017. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!