Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit hasznaltok szörtelenite...

Ti mit hasznaltok szörtelenitesre?

Figyelt kérdés
Borotvat hasznalok mar nagyon reg ota, regebben legalabb 3 napig nem kellett vele foglalkoznom, de ma mar van olyan, hogy reggelre erzem, hogy szuros, nincs se idom se kedvem minden zuhanyzaskor borotvalni! Vegyek epilatort vagy esetleg gyantat? Ha gyantat akkor a hideggyantat vagy a meleget?
2015. aug. 1. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Borotvat, csak nagyon idegesit hogy kb 2 naponta kell csinalni. Ha nem vagyok olyan lusta akkor a labamat epilalom. Meleggyantat en egyszer hasznaltam, nekem tul maceras volt, el ment tole a kedvem.
2015. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyanta és borotva. Amikor van esélyem megnöveszteni, akkor legyantázom. Meleggyanrmra, van melegítőm hozzá.
2015. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok: de macera a gyanta, egy epilátoron gondolkozok.
2015. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Régebben epiláltam, de túl sokáig tart alaposan megcsinálni, jó fél óra, és azt is hetente kell. A borotválkozás gyorsabban megy, 3 naponta szoktam, 2-2 perc kb. szóval tökéletes. A második napon nekem még sima, a 3. napon kezd kicsit nőni.
2015. aug. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazabol en is az epilatoron gondolkozom de nem tudom, majd megtapasztalom melyik valik be
2015. aug. 2. 00:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak gyantázom. Meleg gyantával. Utána egy hétig semmi sem létszik.

Szerintem először kozmetikussal gyantáztasd!

2015. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ez a patronos meleggyanta is olyan, hogy 5perc egy láb. És nem szktam megvárni, hogy teljesen kinőjön.
2015. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én borotválok,de már nekem is nagyon gyakran kell.
2015. aug. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Epilálok. Bár ha pl sokáig nem szőrtelenítek, mondjuk télen, vagy most nyáron ebben a fos időben, akkor megnő eléggé, és leepilálom, akkor kb 3 napig sima marad. De a nyári melegben, amikor mindig rövid gatyába mászkálok, akkor majdnem naponta kell epilálnom. Leepilálom a lábam mondjuk hétfőn, de másnapra már elkezdenek nőni azok a szőrszálak, amiket akkor nem tudtam leszedni... szóval ez se a legjobb megoldás. Nem lesz tőle hetekig sima a lábam, mint ahogy azt ígéri a gép...
2015. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Borotválok, habár van gyantagépem és epilátorom is, nekem egyik sem vált be. Borotválni naponta kell de 1-2 perc az egész. Epilálni 3 naponta kell és fél óra. És sokszor tele leszek szőrbenövésekkel is ami külön nyűg és ronda is tőle a bőr hosszú ideig. Gyantához meg fél centi szőrt kell növeszteni, az nekem nem jó, mert nem akarok 2 hétig szőrösen lenni. Hideggyanta nem szed ki semmit egyébként.
2015. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!