Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a (lenti)...

Danielle.Pentz kérdése:

Mit gondoltok a (lenti) hajszínezőkről?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen ezeket a hajszínezőket említik, és mind közül engem a kékek érdekelnének? Saját tapasztalat, vélemény?

Élisee Cool Colors! Hair Color Mousse

Bes Movie Color

Wella Koleston Perfect

Manic Panic

Lariché Direction

Keune

Előre is köszi. :)



2015. aug. 1. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:

CSak a Best és a Wellát ismerem. Elmennek átlagos ideig tartanak, semmi kiemelkedő. Ezeket használtam is, de mivel egyikkel sem voltam elégedett, váltottam.


Színezőből az Alfaparf-Jeans Colorral vagyok nagyon megelégedve, ez árban iszonyatosan jó, ráadásul isteni tapintása van utána a hajnak, és nem utolsó sorban könnyű kezelni és tovább tart, mint a fent említettek. Nagyon élénk színei vannak viszont, és némelyik szőkítés nélkül semmit sem ér.

2015. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Directionst sokszor használtam, szőkített hajon sokáig tart 2-3 hónap mire kikopott teljesen.
2015. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!