Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászok milyen sampont...

A fodrászok milyen sampont használnak? Márkanevet írjatok!

Figyelt kérdés

Ha fodrászhoz megyek mindig olyan jó puha lesz a hajam, pedig olcsó "noname" sampont használnak.

Tudnátok neveket írni??? Szeretnék venni nagy kiszerelésű sampont.

A Syoss, Head&Shoulders és társai semmit nem érnek már...


2015. aug. 2. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a sampon,hanem a hajápoló a titka :D Gondolom látod,hogy közbe fúj rá flakonból pár fújást,közbe beledörzsöl valamit... na attól :)

Nálam egy almás hajolajat használt,ilyen nagyon nagyon pici ampulla,kb. mint egy kisebb körömlakk,kérdeztem tőle,azt mondta,hogy 3800 Forint,és a hajamra rárakta a 1/3-át :D

Ha csak heti 1x használod,akkor is 3 hétre durván 4000 Forint szerintem baromi sok. Mondta a fodrászom,hogy használjam a gazdaságosabb változatot,meg is vettem magamnak,nem rossz cucc,de közelében nincs ezeknek a drágaságoknak! :D


Amúgy nekem fodrász Syoss terméket ajánlott(balzsamot vettem belőle,mert van bevált sampon),azóta újra boldogság az életem :D Na jó,ennyire azért nem durva,de nem is tudom mi lenne velem a balzsam nélkül. :)

2015. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit engedhet meg magának, ha menő, akkor drágább sampont, ha kevésbé menő, akkor olyan 1000ft/liter az általa használt sampon. Azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy a többi a sörtekefén, a beszárításon meg a nagy teljesítményű hajszárítón múlik! Attól rengeteget változik a haj állaga átmenetileg.

Sokan használnak Kallos sampont és balzsamot, mert olcsó, nagy kiszerelésben is lehet venni, nagyon puha tőle a haj.


Az én fodrászom Schwarzkopf samponokkal dolgozik, na nem a drogériásokkal, hanem a felsőkategóriás samponokkal, illetve a L'orealnak is vannak felsőkategóriás samponjai, azokból 2500-3000 forint 250ml.

2015. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek azok argán olajat használnak, pár csepp és puha tőle a haj, nem drága és természetes. Valamint hajtövekre tesznek csak sampont, mivel az szárít, hajvégekre meg pakolás vagy balzsam megy. Kivéve persze erősen koszos hajnál. De egy pár napos haj még nem koszos annyira hogy végig kelljen samponozni. Jobb sampon és balzsamokat fodrászkellékesben kaphatsz, Syoss féléknél még az olcsó Kallos, Imperity termékek is jobbak.
2015. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a sampontól függ. Annak a tisztítás a szerepe. Utána kell balzsam, aztán a frizurától függően még hajhab, vagy valami ápoló olaj, hajpermet...

A professzionális termékek koncentráltan tartalmazzák az összetevőket, nem csoda, hogy ezektől jobb állapotba kerül a haj. Nem mindegy a hajszárítás technikája sem.

Én azt ajánlom, kérdezd meg legközelebb a fodrászodat, hogy mit használ? Lehet, hogy még venni is tudsz tőle, a legtöbb eladással is foglalkozik, és vannak kis kiszerelésű termékeik is.

2015. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!