Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akkor is ki kell szívatni a...

Akkor is ki kell szívatni a hajam színét ha csak BEMOSÓVAL akarom befestetni?

Figyelt kérdés

Szőkésbarna hajam van és a hajam hátulját szeretném kékre festeni de csak bemosóval ami 10-15 mosás után kijön a hajból.Egyszer már volt bemosva a hajam rózsaszínre egy kis részen de akkor csak simán a hajamra kentem a festéket de most egy fodrász azt mondta ahoz is ki kell szívatni hogy rárakja a kék bemosót.

Most akkor ki kell vagy nem ?

Esetleg akinek már volt ilyen a haja vagy csak tudja mi ilyenkor a tehendő lécci írja le

köszi.



2015. aug. 3. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha befogja anélkül is akkor nem kell. Próbáld ki. Ha világosat akarsz ahhoz pl tuti le kell szívatni, mert a bemosó nem világosít a hajadon.
2015. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

elég világos hajam van,és nem nagyon akarom a szőkítést:/

ezért nagyon remélem megfogja szőkítés nélkül is :)

köszi

2015. aug. 4. 01:13
 3/4 anonim ***** válasza:

tök hülyeség lenne, leszivatni a színét, roncsolni, hogy száraz legyen....


Ha világosabb a hajad, és befogja a kék, úgy hogy tetszik is neked. Akkor semmi más teendőd nincsen....


Csak abban az esetben kellene leszívatnod, hogyha közép-sötét barna, vagy fekete a hajszíned. ÉS extra élén kék színt szeretnél.

2015. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

épp ezért zavart össze amit a fodrász mondott :')

mert ugye világos a hajam és azt mondta h úgy is szívatni kell ,peddig én úgy tudtam h nem kell.

Köszi a válaszokat :)

2015. aug. 4. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!