Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat vágassak magamnak?

Milyen hajat vágassak magamnak?

Figyelt kérdés
Most megyek 11.-be és szeretnék kipróbálni valami új frizurát. Jelenleg a lapockám alatt végződő, középszőke (azt hiszem) hajam van. Az arcformám ovális,vagy kicsit talán hosszúkásabb, mert a homlokom viszonylag magas. Az állam is kicsit hegyesebb. Milyen frizurát tudnátok ajánlani. Festeni nem szeretnék. Ja és viszonylag sok hajam van, de vékonyszálú.

2015. aug. 4. 10:33
 1/4 anonim válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben voltam, mint te. Nekem is aránylag hosszú hajam volt, az arcformám hosszúkás és most levágattam vállig érőre. Angolul most ez az úgynevezett medium bob hairstyles. Mindenki azt mondja, hogy sokkal jobban áll, mint a hosszú szóval én ezt ajánlani tudom:)
2015. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg jól néz ki, csak attól félek, hogy a fejemhez lapulna, nem lenne tartása és az alja bekunkorodna. Nem lenne túl jó minden reggel vasalni. Neked nem volt vele ilyen problémád?
2015. aug. 4. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Hosszúkás archoz a rövidebb haj illik, kb vállig érő, ha lapos a hajad akkor göndörítsd, sokkal jobban fog kinézni és azt nem kell minden reggel.

Pl:

[link]

[link]

[link]

2015. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon tetszenek :) Szerintem az első is hasonlóra gondolt. Csak annyira megszoktam a hosszabb hajat, hogy félek rövidebbet vágni. De ezek nagyon tetszenek.
2015. aug. 4. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!